Sağlığınız Bizim İçin Önemli

HAKKIMIZDA

VAV halı yıkama fabrikası olarak;KONYA çevresinde başta halı yıkama hizmeti olmak üzere koltuk yıkama,yerinde koltuk yıkama,yerinde halı yıkama,cami halısı yıkama,okul halısı yıkama,yorgan temizleme,yatak temizleme ve overlok hizmeti vermektedir.


Firmamız 2000 yılında kurulmuştur.İlk gün den bu güne müşteri satıcı ilişkilerini gözetip büyük bir samimiyetle hizmetini yürüten firmamız kaliteli,alerjen içermeyen yüzde yüz müşteri memnuniyetini prensip haline getirmiş kurumsal bir halı yıkama fabrikasıdır.

20 yıllık halı yıkama tecrübemiz, otomatik makine ve natürel şampuanlar ile halıda mükemmel temizlik elde ediyoruz. Fabrikamızda yıkanan halılar kapalı kurutma odalarında kurutulmaktadır. Böylece güneşten kaynaklanan renk solması ve açık havanın tozu halılara temas etmeden halıların kuruması sağlanmaktadır. Halı lekesi ev hanımlarının en büyük sorunlarından bir tanesidir. Bazı lekeler çabuk çıkabilse de çay lekesi, vişne suyu veya reçeli lekesi gibi zor çıkan lekeler de mevcuttur. Firmamız leke çıkarma konusunda uzmanlaşmış sayılı firmalardan birisidir. Halıdaki leke için firmamızdan bilgi de alabilirsiniz.

Misyonumuz, halı yıkama sektörüne kaliteli halı yıkama anlayışını aşılayarak tüketicilerin güvenle halılarını kullanmalarını sağlamaktır. Bunun için seminerlere katılmakta ve teknolojiyi yakından takip etmekteyiz.

 

Halılarınız emin ellerde…

0
hALI YIKAMA
0
KOLTUK YIKAMA
0
YORGAN YIKAMA
0
OVERLOK

DETAYLI TEMİZLİK

ÜSTÜN HİZMET FARKI İLE

PROFESYONEL HİZMET

Profesyonel hizmet farkı ile verdiğimiz temizlik hizmetinin sadece yıkanma sürecinde değil yıkandıktan sonra da takipçisi olarak çalışanlarımız 7/24 destek vermektedir.

100% TEMİZLİK GARANTİSİ

Yıkanan ürünlerinize temizlik garantisi vererek memnun kalmadığınız takdirde her türlü desteği sağlamaktayız.

GÜVENİLİRLİK

Güvenilir temizlik malzemeleri kullanarak sizin ve ailenizin sağlığını önemsiyoruz.

NEDEN FARKLIYIZ

TEMİZLENECEK ÜRÜNLERİNİZİ BİZE EMANET EDİN

Her türlü lekeyi antibakteriyel temizlik ürünlerimiz ile temizlemekteyiz.

Çevre Dostu Ürünler

Çevre için otomatik halı yıkama makinalarımız ile az su tüketimi yaparak kirleri özel üretim halı yıkama makinalarımız ile yıkamaktayız.

Yaz/Kış Temizlik Hizmeti

Sadece yaz ayı için değil 4 mevsim temizlik hizmeti vermekteyiz.

Tüketici Tarafından Onaylanmış Hizmet

Müşterilerimiz tarafından hizmet kalitemiz takdir görmektedir. Aynı zamanda yeni müşterilerimizin çoğu müşterilerimiz tarafından yönlendirilmiştir.

BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN PİŞMAN OLMAYACAKSINIZ